2013. április 14. – Húsvét 3. vasárnapja

–         Ma délután 1 órakor, lesz Balog Piroska és Szirmai Zoltán kislányának, Zsófia Hannának a keresztelője, Telkiben.

–             Kedd:     Telkiben este ½ 7-kor zsolozsma utána szentmise.

–         Szerda:      Budajenőn reggel 7 órakor szentmise.

–         Péntek:     Budajenőn este 5-kor igeliturgia.

–    Szombat:    Budajenőn előesti szentmise este 6 órakor.

–          Húsvét 4. vasárnapja:  Telkiben ¼ 10-kor szentmise, Budajenőn ½ 11-kor igeliturgia. Ezen a vasárnapon gyűjtés lesz az Egyházmegye javára!

–         Április 20.-án szombaton, Hoffer atya lelki napot tart, részvételre előzetesen Gábor atyánál lehet bejelentkezni.

–         Az egyházközségi bál ebben az évben Telkiben, április 20.-án lesz. Részleteket a hirdetőtáblán olvashatják.

–         Április 21.-én, vasárnap, családok találkozójára kerül sor Perbálon. 11 órakor szentmise, délután játékos vetélkedő, táncház és kézműves foglalkozásokkal várják a családokat.

–         A Kapcsolatok előadássorozat keretében, április 18-án – 20 órai kezdéssel-, a Telki Pajtában kerül megrendezésre, Nagy Zsóka családi mediátor előadása, melynek témája: A gyerek helye, és szerepe a családban. Az előadó sokféle megoldást ajánl a gyereknevelési problémák kezelésére. Minden érdeklődőt várnak a szervezők.