2013. április 7. – Isteni irgalmasság vasárnapja

–         Ma délután 3 órakor, Budajenő Művelődési Házban filmvetítés lesz, az úrnapi körmenetről. Minden érdeklődőt szeretettel várnak!

–         Hétfő: Urunk születésének hírüladása, Perbálon este 6 órakor lesz szentmise.

–         Kedd: Telkiben este zsolozsma nem lesz, 7 órakor Balla Imre gyimesbükki káplán atya mond szentmisét.

–         Szerda:        Budajenőn reggel 7 órakor igeliturgia.

Este ½ 7-kor testületi ülés lesz a plébánián.

–         Péntek:        Budajenőn este 5-kor szentmise. A Szent Mihály öreg templomban este 7 órakor imádkozunk hazánkért, nemzetünkért, papjainkért és a magyar családokért.

–    Szombat:    Budajenőn előesti szentmise este 6 órakor.

–          Húsvét 3. vasárnapja:  Telkiben ¼ 10-kor, Budajenőn ½ 11-kor szentmise.

A héten, április 7- 12.-ig, a gyimesbükki testvériskola látogat Telkibe. Ennek kapcsán több programra is szeretettel hívjuk a kedves testvéreket. Részleteket itt és a hirdetőtáblán olvashatják.

Előzetesen hirdetjük:

–         Az egyházközségi bál ebben az évben Telkiben, április 20.-án lesz.

–         Április 21.-én, vasárnap, családok találkozójára kerül sor Perbálon. 11 órakor szentmise, délután játékos vetélkedő, táncház és kézműves foglalkozásokkal várják a családokat.