2013. december 22. – Advent 4. vasárnapja

Hétfőn              PERBÁLON és

Kedden            TINNYÉN reggel ½ 7 órakor lesz roráté.

Hétfőn (december 23.-án) este ½ 6-7 óráig Gábor atya Budajenőn gyóntat.

–      Kedden, december 24.-én:

a Falukarácsony keretében a Székely betlehemes és Gábor atya karácsonyi köszöntője Telkiben a Pajtában délután 3 órakor, Budajenőn a templom előtt pedig 4 órakor lesz.

Szenteste Telkiben 22. órakor, Budajenőn 24 órakor lesz éjféli szentmise.

–          Szerda, Karácsony ünnepe: Telkiben ¼ 10-kor, Budajenőn ½ 11-kor lesz ünnepi szentmise.

–            Csütörtök, Szent István vértanú ünnepe:     Budajenőn ½ 11-kor szentmise.

–            Péntek, Szent János ünnepe:       Budajenőn este 6 órakor lesz szentmise, utána borszentelés a Lantai pincében.

–            Szombat:             Budajenőn este 6 órakor előesti szentmise.

–            Vasárnap, Szent Család ünnepén,  családok megáldása, Telkiben ¼ 10-kor, Budajenőn ½ 11- kor szentmise.

–            December 31.-én (kedden) Budajenőn este 5 órakor Hálaadó szentmise a Szent Péter Pál templomban és

Éjjel ½ 12-kor a Szent Mihály öreg templomban hálaadás és újévköszöntés

–            2014. január 1.-én (szerdán) Budajenőn ½ 11-kor, Telkiben este ½ 7-kor lesz a szentmise.