2015. november 15. – évközi 33. vasárnap

– Kedd: Telkiben este ½ 7-kor zsolozsma, utána szentmise. Este 8 órakor, a plébániára várja Gábor atya felnőtt katekézisre a kedves testvéreket.

– Szerda: Budajenőn reggel 7 órakor lesz szentmise.

– Péntek: Budajenőn este 5 órakor szentmise.

– Szombat: Este 6 órakor Budajenőn előesti szentmise, utána ifjúsági katekézis a már bérmálkozottak és az arra készülő fiataloknak a plébánián.

– Vasárnap: KRISZTUS A MINDENSÉG KIRÁLYA főünnep, az egyházi év vége. Telkiben ¼ 10-kor, Budajenőn ½ 11- kor lesz szentmise. Ezen a vasárnapon lesz országos gyűjtés a KARITÁSZ javára. Budajenőn, a Hagyományok Házában, délben KRUMPLIEBÉD lesz, amelyre szeretettel várja a helyi Karitász a kedves testvéreket. Aki támogatni tudja adományával támogatói jegyeket vehet itt a templomban és a helyszínen..

Kérjük a kedves testvéreket, aki még nem rendezte ez évi egyházközségi hozzájárulását, gondoskodjon arról a szokásos módon.

Kérjük a kedves testvérek adományát karácsonyi templomdíszítésre a

kijárat melletti gyűjtőbe. Köszönjük.