2016. augusztus 14. – Évközi 20. vasárnap

Ma Székesfehérváron délután 17 órakor, Szent István király, Boldog Gizella és Szent Imre ereklyék ünnepélyes átvitele a Püspöki Palotából a Bazilika Székesegyházba. 18 órakor püspöki szentmise.

Az esti koronázási ünnepségre is várják a kedves testvéreket.

– Hétfő:         Nagyboldogasszony ünnepe. Budajenőn reggel 7 órakor, Pátyon 8 órakor, Tinnyén este 6 órakor és Őerbálon este 7 órakor lesz szentmise.

– Kedd:          Telkiben este ½ 7-kor zsolozsma, utána szentmise.

– Szerda:         Budajenőn reggel 7-kor szentmise.

– Péntek:        A pátyi kenyérszentelés miatt Budajenőn, este ½ 6-kor szentmise, a rózsafüzért utána imádkozzuk..

– Szombat:     Szent István király ünnepe, Telkiben a búcsúi szentmise ½ 11-kor lesz. Perbálon 12 órakor, Budajenőn a Szent Mihály öreg templomban délután 4 órakor lesz ünnepi szentmise. Az ünnepi rendezvényekről Budajenő honlapján és az újságban tájékozódhatnak.

– Vasárnap:   Telkiben ¼ 10-kor, Budajenőn ½ 11-kor lesz szentmise.

Szeretettel ajánljuk a kedves testvéreknek az autóbuszos zarándoklatot MÁRIAZELLBE. Szeptember 8.-án Gábor atya lesz a lelki vezető. Jelentkezni augusztus 24.-ig lehet a Makrovilág Utazási Irodánál. Részleteket a hirdetőtáblán olvashatják