Hirdetéseink december 4-10.

Adventben a roráték rendje:
Hétfő  –  PERBÁL ½ 7 óra
Kedd  –  TINNYE ½ 7 óra
Szerda  –  BUDAJENŐ ½ 7 óra
Csütörtök  –  TELKI 6 óra
Péntek  –  PÁTY ½ 7 óra

Hétfő: Perbálon este ¼ 7-kor bibliaóra.

Kedd: Telkiben ½ -7-kor zsolozsma, utána szentmise.

Szerda: Budajenőn reggel ½ 7 órakor roráté, utána közös reggelire hívjuk a testvéreket a plébániára.

Péntek: Budajenőn este 5 órakor szentmise. Este 7-8 óráig a Szent Mihály öreg templomban imádkozunk hazánkért, nemzetünkért, magyar családokért, papi, szerzetesi hivatásért. Pátyon este 6 órától Jónás atya gyóntat.

Szombat: Pátyon 9-13 óráig lelki nap, Jónás atyával. Budajenőn este 6 órakor előesti szentmise. Második adventi gyertyagyújtás Székesfehérváron az Adventi Udvarban 16 órakor.

Vasárnap: ADVENT 2. VASÁRNAPJA, Telkiben ¼ 10-kor szentmise, Budajenőn ½ 11-kor igeliturgia lesz.

A korábbi éveknek megfelelően megtartjuk karácsonyi adománygyűjtésünket. A szokásoktól eltérően nem tartós élelmiszereket kérünk, hanem a Templomban, Gyafinál és a Kisboltban elhelyezett gyűjtőkben várjuk támogatásukat. A befolyó adományokat a rászoruló családokhoz juttatjuk el. Eddigi és további segítségükkel szeretnénk áldott Karácsonyt szerezni rászoruló családjainknak!