Hirdetéseink december 31.- 2018 január 7.

31.: Szent család ünnepe: Családok megáldása; Telkiben ¼ 10, Budajenőn ½ 11-kor szentmise.
Hálaadás: Budajenőn 17 órakor liturgia kisegítővel. Gábor atya Tinnyén 17 órakor tart szentmisét.

Budajenő, Szent Mihály öreg templomban 23 óra 30 perckor közös ima, majd éjfélkor újév köszöntő.

Hétfő: Szűz Mária, Isten anyja – Újév,
Budajenőn ½ 11-kor szentmise.
Telkiben: este ½ 7-kor szentmise

Kedd: Telkiben ½ 7-kor zsolozsma, utána szentmise. ¾ 8-kor rózsafűzért imádkozunk a plébánián.
Szerda: Budajenőn reggel 7 órakor szentmise. Telkiben 14 órakor Gerhát Józsefné Rózsika testvérünkért gyászmise, utána 15 órakor temetése. Imádkozzunk érte és a gyászoló családért!
Péntek: első péntek, Budajenőn este 5 órakor vízkereszt főünnep előesti szentmise.
Szombat: URUNK MEGJELENÉSE, VÍZKERESZT főünnep. Pátyon 15 órakor, Perbálon 16.30-kor, Budajenőn 18 órakor lesz szentmise.
Vasárnap: URUNK MEGKERESZTELKEDÉSÉNEK ünnepe. Telkiben ¼ 10-kor igeliturgia, Budajenőn ½ 11-kor szentmise.

A Budajenő Karitászcsoport tájékoztatja a kedves testvéreket, hogy 2017-ben ősszel 18 gyerek iskolakezdését támogatta. Haláleset miatt három családot karolt fel. Támogatóik jóvoltából további tíz család téli tüzelő vásárlásához járult hozzá, és az Önkormányzat elfogadta az általuk javasolt újabb 10 család jelölését az állami keret terhére. Karácsony alkalmából 22 családot patronáltak. Köszönik segítségüket és Isten áldását kérik támogatóikra és egyházközség tagjaira!