Hirdetéseink május 21.-27.

Pünkösd hétfő: Egyházmegyei nap Székesfehérváron. Indulás reggel ¼ 9-kor Budajenő plébánia elől.

Kedd: Telkiben este 6-kor májusi litánia, utána szentmise.
¾ 8-kor felnőtt katekézis a plébánián.

Szerda: Budajenőn reggel 7 órakor szentmise.

Péntek: Budajenőn este 5-kor szentmise, utána litánia.

Szombat: Budajenőn este 6 órakor előesti szentmise.

SZENTHÁROMSÁG VASÁRNAPJA: Telkiben ¼ 10-kor igeliturgia, Budajenőn ½ 11-kor lesz szentmise.

Karitász ebben az évben is várja az általános iskolás gyermekek jelentkezését a Katolikus Karitász Táborba. Ideje: június 18-22. A tábor ideje alatt számos érdekes program, kirándulás, kézműves foglalkozások várják a gyermekeket. Részvételi hozzájárulás az egész hétre 8500.- Ft. Személyes jelentkezés és befizetés vasárnaponként a szentmise után, Kaufmann Máriánál. A táborhoz adományokat, a kijárat melletti gyűjtőbe köszönettel fogadunk!

Május 26.-án Keresztény Sziget! 4. alkalommal várják családi-közösségi programokra, gondolatébresztő beszélgetésekre a Margit-sziget északi részén lévő „napközis tábor” területére a családokat!

Június 30 – július 5-ig egyházmegyei családtábor lesz Balatongyörökön. Jelentkezésről, részletekről érdeklődni Gábor atyánál lehet!