Hirdetéseink október 15.-21.

Hétfő: Telkiben 11 órakor temetjük Dura Kornél testvérünket. Utána gyászmise lesz a templomban. Perbálon este 6 órakor szentmise.

Kedd: Telkiben este ½ 7-kor rózsafüzért imádkozunk, utána szentmise. ¾ 8-kor felnőtt katekézis a plébánián.

Szerda: Budajenőn reggel 7 órakor szentmise.

Péntek: Budajenőn délután 5 órakor szentmise.

Szombat: Mária és a rózsafüzér hónapja tiszteletére zarándokútra megyünk Pátyról. ¼ 9-kor a zarándokok megáldása, ½ 9-kor indulás a zöld úton. Telkiben a felújított kápolnát „a mennyben megkoronázott Szűz Mária” tiszteletére ajánljuk és ünnepélyes átadása, felszentelése 10 órakor lesz. Utána az út folytatódik Perbálra, ahol szentmisével fejezzük be a zarándoklatot. Budajenőn este 6-kor előesti szentmise.

Vasárnap: Telkiben ¼ 10-kor szentmise, utána gyónási lehetőség. Budajenőn ½ 11-kor a szentmisét Száraz László atya és a szeminaristák szolgáltatják. A mise alatt Gábor atya gyóntat. Ezen a vasárnapon a missziók javára lesz gyűjtés. Kérjük lehetőségük szerint támogassák a missziók munkáját!