Hirdetéseink szeptember 24. – 30.

Hétfő: Perbálon az este 6 órai szentmise után szentségimádás.

Kedd: Telkiben este ½ 7-kor zsolozsma, utána szentmise. ¾ 8-kor felnőtt katekézis a plébánián.

Szerda: Budajenőn reggel 7 órakor szentmise.

Péntek: Budajenőn 5 órakor szentmise. Egyházmegyei ifjúsági zarándoklat (bérmálkozók zarándoklata) 28-29.-én, érdeklődni és jelentkezni Gábor atyánál kell.

Szombat: Budajenőn este ½ 6-kor megemlékezés a székelyek betelepítéséről az emléktáblánál, szentmise 6 órakor.

Vasárnap: Telkiben ¼ 10-kor, Budajenőn ½ 11-kor lesz szentmise. 16 órakor Szent Mihály napi búcsúi szentmise lesz a Szent Mihály öreg templomban. ½ 12-kor püspöki szentmise Makkosmárián (a szenvedélyek rabságából szabadulók zarándoklata).

Házaspáros esték sorozat keretében; Intimitás – gyengédség –szexualitás témában beszélgetünk. Deák Csaba görög katolikus parókus lesz a vendégünk.
Október 5.-én, pénteken 20:30-23:00 óráig, Zsámbék, Petőfi Sándor u. 13. Premontrei nővérek épületében. Minden érdeklődőt várnak a rendezők. Szórólapokat a kijárat mellett találnak.