Hirdetéseink 2019. december 2 – 8.-ig.

Adventben a roráték helye és ideje:
Hétfő: Perbál, reggel 1/2 7 óra
Kedd: Tinnye, reggel 1/2 7 óra
Szerda: Budajenő, reggel 1/2  7 óra
Csütörtök: Telki, reggel, 6 óra
Péntek: Páty, reggel, 1/2 7 óra
Telkiben reggel 1/2  7 igeliturgia.

2. Hétfő: Perbálon este 7-kor bibliaóra.

3. Kedd: Este 7-órakor rózsafűzért imádkozunk, 8 órakor felnőtt katekézis a plébánián.

6. Péntek: Első péntek, Budajenőn délután 5 órakor lesz szentmise. A szentmise után, 17.30 – 18.30-ig gitáros szentségimádást tartunk!

Perbálon 18 órakor, a „családháló” előadássorozat keretében; Lothringer Éva: Szerepek és szerepzavarok a családban címmel tart előadást a plébánián!

7. Szombat: Pátyon reggel 1/2  7-kor, Budajenőn este 6 órakor előesti szentmise, második adventi gyertyagyújtás.

8. Vasárnap: Advent 2. vasárnapja.

Telkiben 1/4 10-kor igeliturgia
Budajenőn 1/2 11-kor szentmise.

Nemzetközi Eucharisztikus kongresszus megnyitóján elsőáldozók lehetnek azok az iskolások és felnőttek, akik ebben még nem részesültek!
Erre mielőbb jelentkezzenek Gábor atyánál!

Kérjük a kedves testvéreket, hogy 2019. évi egyházközségi hozzájárulásukat rendezzék, aki már megtette köszönjük!