Hirdetéseink 2019. június 3. – 9.

Hétfő: Ezen a héten még Tinnyén 17, Perbálon 18 órakor lesz szentmise, utána bibliaóra. Következő héttől 1 órával később kezdődik a szentmise.
Kedd: Telkiben este ½ 7-kor zsolozsma, utána szentmise. Budajenőn, a plébánián ¾ 8-kor rózsafűzért imádkozunk.
Szerda: Budajenőn reggel 7 órakor szentmise.
Péntek: Első péntek, Budajenőn 17 órakor lesz szentmise. Erre a szentmisére várjuk a Prohászka imaközösség tagjait és a közösséghez csatlakozni vágyó testvéreinket!
Szombat: Budajenőn este 6 órakor előesti szentmise.
Vasárnap: PÜNKÖSDVASÁRNAP, Telkiben ¼ 10-kor, Budajenőn ½ 11-kor lesz szentmise.
Pünkösdhétfő: Egyházmegyei nap Székesfehérváron
10-16 óráig. Utazás egyénileg, aki szeretne csatlakozni Gábor atyánál, vagy Gizi néninél jelezze, hogy a gépkocsikat úgy szervezzük.
Budajenőn 18 órakor szentmise, ezen a szentmisén járulnak először az eukarisztiához az erre felkészült felnőtt testvéreink.

A Karitász nyári Napközis Tábor az idén június 17.-től 21.-ig lesz.
A tábor témája: 5 nap alatt a világ körül, avagy hogyan élnek a gyerekek, hogyan élnek a keresztények a világ más tájain. Izgalmas vendégelőadók, érdekes és egzotikus kiegészítő programok várják a gyerekeket az idén is.
Részletes információk a kijáratnál lévő asztalon találhatók.
Jelentkezni a hitoktatóknál lehet, regisztráció és befizetés a vasárnapi szentmisék után Kaufmann Máriánál. A tábori részvételhez hitoktatói ajánlás szükséges.