Hirdetéseink 2019. május 27. – június 2.

Hétfő: Tinnyén 17, Perbálon 18 órakor szentmise, utána szentségimádás. Budajenőn 18-19 óráig a plébánián Karitász fogadóóra, a nyári szünet előtt ez lesz az utolsó alkalom.
Kedd: Telkiben este ½ 7-kor litánia, utána szentmise. Budajenőn, a plébánián ¾ 8-kor felnőtt katekézis.
Szerda: Budajenőn reggel 7 órakor szentmise.
Csütörtök: Áldozócsütörtök, Urunk mennybemenetelének ünnepe. Az egyházmegye közös szentségimádása. Budajenőn 17-19 óra között imádkozunk.
Péntek: Budajenőn 5 órakor igeliturgia, utána litánia. Telkiben a Telki Fesztivál keretében 18-20 óráig lesz nyitva a templom. Csendes imádságra hívunk és várunk mindenkit.
Szombat: Budajenőn este 6 órakor igeliturgia lesz.
Vasárnap: Telkiben ¼ 10-kor, Budajenőn ½ 11-kor lesz szentmise Tibor atya szolgálatával.

A Karitász nyári Napközis Tábor az idén június 17.-től 21.-ig lesz.
A tábor témája: 5 nap alatt a világ körül, avagy hogyan élnek a gyerekek, hogyan élnek a keresztények a világ más tájain. Izgalmas vendégelőadók, érdekes és egzotikus kiegészítő programok várják a gyerekeket az idén is.
Részletes információk a kijáratnál lévő asztalon találhatók.
Jelentkezni a hitoktatóknál lehet, regisztráció és befizetés a vasárnapi szentmisék után Kaufmann Máriánál. A tábori részvételhez hitoktatói ajánlás szükséges.