Hirdetéseink 2019. március 11. – 17.
Hétfő: Tinnyén 17 órakor, Perbálon 18 órakor lesz szentmise. 19 órakor Budajenőn, a plébánián szentségi katekézis.
Kedd: Telkiben: este ½ 7-kor zsolozsma, utána szentmise. ¾ 8-kor felnőtt katekézis a plébánián. Új könyvet kezdünk el, új téma indul, aki szeretne bekapcsolódni szeretettel várjuk!
Szerda: Budajenőn reggel 7 órakor szentmise.
Péntek: Nemzeti ünnep, Budajenőn ½ 10-kor ünnepi megemlékezés. Utána várhatóan ½ 11-kor szentmise a templomban. Este 5-kor keresztutat imádkozunk.
Szombat: Budajenőn este 6 órakor előesti szentmise. Pátyon este 7 órakor Ozsvári Csaba elhunyt ötvösművész bronzkapujáról tart előadást Török Péter. Minden érdeklődőt várnak.
Vasárnap: NAGYBÖJT 2. vasárnapja. Telkiben ¼ 10-kor, Budajenőn ½ 11-kor lesz szentmisén Ferenc pápa megválasztásának évfordulóján érte imádkozunk! A szentmise végén Szent József ünnepéhez kötődően az édesapák megáldása..
2017. március 17.-én jótékonysági koncert lesz a MOM Kultúrházban a leégett perbáli főoltár újjáépítésére. Jegyeket itt a szentmise után, vagy interneten vásárolhatnak.
Egyházzenei hangverseny, majd tájékozódási lehetőség lesz a ZENEAKADÉMIA EGYHÁZZENEI KÉPZÉSÉRŐL a Liszt Ferenc Zeneművészeti Egyetem Egyházzene Tanszékének tanáraival és hallgatóival a Zsámbéki Keresztelő Szent János Iskolaközpont kápolnájában március 11-én, hétfőn 17.30 órakor.
Március 23.-án a perbáli közösség zarándoklatot szervez Sümegre. Jelentkezni Vinis Gizellánál, 2000.- Ft részvételi díj befizetésével lehet. Részletes program a hirdetőtáblán olvasható!
Július 22-27-ig Gábor atya lelki vezetésével lesz zarándoklat Fatima, Compostela kegyhelyre a Makrovilág Iroda szervezésével. Részleteket a hirdetőtáblán láthatják!
Házas eseték következő alkalma március 22.-én pénteken este lesz Zsámbékon, a Premontrei Nővérek épületében.Az este fél 9-kor kezdődő előadás címe Családi liturgiák. Előadó vendég Pákozdi István egyetemi lelkész. Után kötetlen beszélgetésre és agapéra várjuk a házaspárokat.
Házasság-gazdagító tréning indul március 28.-án Zsámbékon! Jelentkezés és részletek a hirdetőtáblán!