Hirdetéseink 2019. március 4. – 10.
Hétfő: Perbálon este 6 órakor szentmise, utána bibliaóra.
Kedd: Telkiben: este ½ 7-kor zsolozsma, utána szentmise.  ¾  8-tól rózsafűzért imádkozunk a plébánián.
Szerda: HAMVAZÓSZERDA, parancsolt ünnep! Szigorú böjti nap! Budajenőn reggel 7 órakor,17 órakor Perbálon, 18 órakor Pátyon és 19 órakor Telkiben lesz szentmise.
Péntek: Budapest Farkasréti temetőben ¾ 1-kor temetjük Györgyi Kálmán testvérünket. Budajenőn a templomban ½ 5-kor keresztutat imádkozunk, 5 órakor a gyászmise, utána szentségimádás. Este 7-8-ig a Szent Mihály öreg templomban imádkozunk hazánkért, nemzetünkért, magyar családokért, papi, szerzetesi hivatásért.
Szombat: Budajenőn ½ 10-től ½ 11-ig bérmálkozási hittan a plébánián. Este 6 órakor előesti szentmise. Pátyon a templomban Száraz László atya tart nagyböjti lelki napot
9 – ½ 12-ig.
Vasárnap: NAGYBÖJT 1. vasárnapja. Telkiben ¼ 10-kor, Budajenőn ½ 11-kor lesz szentmise.
2017. március 17.-én jótékonysági koncert lesz a MOM Kultúrházban a leégett perbáli főoltár újjáépítésére. Jegyeket itt a szentmise után, vagy interneten vásárolhatnak. Kérjük mielőbbi vásárlásaikat, mivel a fellépő vendégművészek csak megfelelő számú jegy értékesítése esetén lépnek fel! Segítsük együtt a leégett oltár újraépítését!
Egyházzenei hangverseny, majd tájékozódási lehetőség lesz a ZENEAKADÉMIA EGYHÁZZENEI KÉPZÉSÉRŐL a Liszt Ferenc Zeneművészeti Egyetem Egyházzene Tanszékének tanáraival és hallgatóival a Zsámbéki Keresztelő Szent János Iskolaközpont kápolnájában (2072 Zsámbék, Zichy tér 3.) 2019. március 11-én, hétfőn 17.30 órakor.
Március 23.-án a perbáli közösség zarándoklatot szervez Sümegre. Jelentkezni Vinis Gizellánál, 2000.- Ft részvételi díj befizetésével lehet. Részletes program a hirdetőtáblán olvasható!
Július 22-27-ig Gábor atya lelki vezetésével lesz zarándoklat Fatima, Compostela kegyhelyre a Makrovilág Iroda szervezésével. Részleteket a hirdetőtáblán láthatják!