Hirdetéseink 2019. november 18 – 24.-ig.

18. Hétfő: Tinnyén 17 órakor, Perbálon 18 órakor szentmise.

19. Kedd: Árpád-házi Szent Erzsébet ünnepe. Telkiben este  ½ 7-kor zsolozsma, utána szentmise.
¾ 8-kor felnőtt katekézis a plébánián.

20. Szerda: Budajenőn reggel 7 órakor szentmise.

22. Péntek: Budajenőn este 5 órakor szentmise, utána szentségimádás.

23. Szombat: Országos szentségimádásra hívjuk a kedves testvéreket
Budajenőn 17 – 18 óráig, utána előesti szentmise.
Telkiben 18.30-19.30.ig
Pátyon 19-20 óráig.

24. Vasárnap: KRISZTUS A MINDENSÉG KIRÁLYA főünnep.
Telkiben ¼ 10-kor szentmise.
Ezen a vasárnapon a Karitász javára lesz gyűjtés!

Budajenőn ½ 11-kor lesz szentmise.

25.-én, Hétfő: Hívunk szeretettel Székesfehérvárra, a Székesegyház felszentelésének évfordulóján, a Szent Imre templomban 17 órakor kezdődő szentmisére, ahol Polyák Lászlóné Hilda világi lelkipásztori kisegítői megbízólevelét ünnepélyes ígérettétel után kapja meg püspök atyától.

2020. Nemzetközi Eucharisztikus kongresszus megnyitóján elsőáldozók lehetnek azok az iskolások és felnőttek, akik ebben még nem részesültek. Erre mielőbb jelentkezzenek Gábor atyánál!

December 1.-én – Advent 1. vasárnapján – délben krumpli ebédre várjuk a kedves testvéreket a Pajtába! Aki ezen nem tud részt venni, hozzájárulását a kijárat melletti Karitász gyűjtőbe helyezheti el. Az összegyűlt adományokból településünkön nehéz helyzetben lévő családokat, rászorulókat segíti a helyi Karitász csoport.