Hirdetéseink 2019. november 25 – december 1.-ig.

25. Hétfő: Székesfehérváron a Bazilika felszentelésének évfordulóján, 17 órakor szentmise a Szent Imre templomban, ahol Polyák Lászlóné Hilda világi lelkipásztori kisegítői megbízólevelét ünnepélyes  ígérettétel után kapja meg püspök atyától.

Törökbálinton, a plébánián (2045 Törökbálint,  Munkácsy M. u. 78.) 18.30-kor Soltész Miklós Egyházi, Nemzetiségi és Társadalmi kapcsolatokért felelős államtitkár:
A keresztények felelőssége címmel tart  előadást, amelyre mindenkit szeretettel várnak!

26. Kedd: Telkiben este 1/2 7-kor zsolozsma, utána – mivel Gábor atya pasztorációs tanács ülésen lesz – közös imádság áldozási lehetőséggel.

27. Szerda: Budajenőn reggel 7 órakor szentmise.
Pátyon a református Gyülekezeti házban 18 órakor a Protestáns akadémia keretében: A teremtett világ védelme c. lesz előadás. Regisztrálni kell a hirdetőtáblán megadott címen!
29. Péntek: Budajenőn este 5 órakor szentmise.

30. Szombat: Budajenőn 6 órakor előesti szentmise, Baranics Borka keresztelése, első adventi gyertyagyújtás.

Dec. 1. Vasárnap: Advent 1. vasárnapja.
Telkiben 1/4 10-kor szentmise, első adventi gyertyagyújtás.
Budajenőn 1/2 11-kor gitáros szentmise.

Telkiben – délben krumpli ebédre várjuk a kedves testvéreket a Pajtába! Aki ezen nem tud részt venni, hozzájárulását a kijárat melletti Karitász gyűjtőbe helyezheti el. Az összegyűlt adományokból településünkön nehéz helyzetben lévő családokat, rászorulókat segíti a helyi Karitász csoport.

2020. Nemzetközi Eucharisztikus kongresszus megnyitóján elsőáldozók lehetnek azok az iskolások és felnőttek, akik ebben még nem részesültek. Erre mielőbb jelentkezzenek Gábor atyánál!