Hirdetéseink 2020. február 17. – 23.-ig.

Febr. 17 Hétfő: Ezen a napon érkezik Perbálra a MISSZIÓS KERESZT. Este 6 órakor szentmise, ide várjuk a tinnyei testvéreket is, ott ezen a napon nem lesz szentmise.

Febr. 18. Kedd:  A MISSZIÓS KERESZT 11 órakor érkezik Telkibe.
6 órakor templomnyitás, csendes ima és zsolozsma,
1/2 7-kor szentmise, utána 7 órakor Fábry Kornél atya, az Eucharisztikus Kongresszus titkára tart előadást.
19.50-22.00 (igény szerint) Szentségimádás (énekes, csöndes, elmélkedő imádság) az ereklyetartó NEK-kereszt jelenlétében.

Budajenőn, a plébánián 17 órakor lesz a gyerekek elsőádozási felkészítésének kezdete.

Febr. 19. Szerda: Budajenőre 11 órakor érkezik a MISSZIÓS KERESZT.
Este 1/2 6-kor rózsafűzért imádkozunk, 6 órakor szentmise, utána szentségimádás.
Febr. 20. Csütörtök: Pátyra 11 órakor érkezik a MISSZIÓS KERESZT.
18 órakor filmvetítés. 19 órakor szentmise. A missziós kereszt jelenlétében péntek reggel 8 órától éjfélig folyamatos szentségimádás lesz a templomban.
Febr. 21. Péntek: Telkiben 10 órakor gyászmise, utána 11 órakor temetjük Vászoly Józsefné Magdolna testvérünket.
Perbálon 14 órakor temetjük Eidenpencz János testvérünket, utána gyászmise. Imádkozzunk az elhunyt testvéreinkért és családjukért!
Budajenőn szentmise este 5 órakor a plébánián.

Febr. 22. Szombat: Budajenőn este 6 órakor előesti szentmise.

Telkiben, a Kodolányi közösségi házban egyházközségi bál! Mindenkit szeretettel várunk!

Febr. 23. Vasárnap: Évközi 7. vasárnap.
Telkiben 1/4 10-kor szentmise a szeminaristákkal. A mise alatt Gábor atya gyóntat.
Budajenőn 1/2 11-kor igeliturgia lesz.
Ezen a vasárnapon a katolikus iskolák javára lesz gyűjtés!

Kérjük a kedves testvéreket, hogy az újra választandó testületi tagokra javaslataikat március 1.-ig adják le a kihelyezett gyűjtőbe.