Ma kezdődik az ökomenikus imahét a keresztények egységéért. Ezen a héten Pátyon a Szent II. János Pál templomban minden nap 18 órakor más-más keresztény felekezet lelki vezetésével imádkozunk!

Hirdetéseink 2020. január 20. – 26.-ig.

Jan. 20 Hétfő: Tinnyén este 5 órakor, Perbálon este 6 órakor lesz szentmise.

Budapesten a Szent István Bazilikában 1/2 11-kor Erdő Péter bíboros nyitja meg a Magyar Pálos Rendet alapító Boldog Özséb emlékévet. 2020-ban ünnepeljük Boldog Özséb halálának 750 éves évfordulóját.

21. Kedd: Telkiben a Kodolányi Közösségi Házban, este 6 órakor Boros Péter nagytiszteletű református lelkész vezetésével imádkozunk a keresztények egységéért.

22. Szerda: Budajenőn reggel 7 órakor szentmise a plébánián.
Este 6 órakor ökomenikus imára hívjuk a kedves testvéreket, ahol Boros Péter nagytiszteletű reformárus lelkésszel imádkozunk a plébánián.

23. Csütörtök: Tinnyén, a református templomban lesz közös ima a keresztényekért.
24. Péntek:  Budajenőn este 5 órakor szentmise a plébánián.

25. Szombat: Budajenőn 10 órakor temetjük Baumgartner Györgyné Mária testvérünket, utána gyászmise a templomban. Este 6 órakor előesti szentmise.

26. Vasárnap: Évközi 3. vasárnap,
Telkiben 1/4 10-kor szentmise.
Budajenőn 1/2 11-kor szentmise.

Előzetesen hirdetjük, hogy február 1.-én 17 órakor, a TELEKI MIKLÓS orgonaművész, jótékonysági koncertet ad Mányon a Művelődési Házban. Belépődíj 1500 Ft, amit a Mányi Katolikus Templom orgonájának felújítására fordítanak!