Hirdetéseink 2020. január 27. – február 2.-ig.

Jan. 27 Hétfő: Tinnyén este 5 órakor, Perbálon este 6 órakor lesz szentmise.

28. Kedd: Telkiben 1/2 7-kor zsolozsma, utána szentmise. 3/4 8-kor A két pápa című filmet nézhetjük meg a plébánián.

29. Szerda: Budajenőn reggel 7 órakor szentmise a plébánián.

Este 7 órakor a Nemzetközi Eucharisztikus Kongresszus eseményeire való regisztráció mikéntjéről tart tájékoztatást Bágya János szervező-asszisztens a plébánián. Várjuk erre az alkalomra azoknak a gyermekeknek a szüleit, akik a nyitó szentmisén lesznek elsőáldozók, valamint minden érdeklődőt, aki a Kongresszus bármely eseményén részt szeretne venni – ugyanis ez regisztrációhoz kötött.

31. Péntek: Budajenőn este 5 órakor szentmise a plébánián.

Feb. 1. Szombat: Budajenőn este 6 órakor előesti szentmise.

17 órakor, a TELEKI MIKLÓS orgonaművész, jótékonysági koncertet ad Mányon a Művelődési Házban. Belépődíj 1500 Ft, amit a Mányi Katolikus Templom orgonájának felújítására fordítanak!

Feb.2. Vasárnap: GYERTYASZENTELŐ BOLDOGASSZONY ünnepe
Telkiben 1/4 10-kor szentmise
Budajenőn 1/2 11-kor lesz gitáros szentmise.

Előzetesen hirdetjük, hogy a Házasság hete alkalmából idén Budajenőn is lesznek programok. Február 9-én Horváth Dávid és Krisztina tesz tanúságot. Február 14-én közös szentmisére és szentségimádásra várjuk a házaspárokat, február 15-én pedig Major Sára tart játékos önismereti programot házaspároknak. Részletek a bejárati ajtóra kifüggesztett plakáton.