Szentmisék:
Pátyon reggel 8 órakor
Telkiben 1/4 10-kor,
Budajenőn 1/2 11-kor
Hálaadás az iskolai év befejezéséért.

Hirdetéseink 2020. június 22.-28.-ig
Júni. 22. Hétfő: Tinnyén 18 órakor, Perbálon 19 órakor lesz szentmise.

Júni. 23. Kedd: Telkiben este 1/2 7-kor zsolozsma, utána szentmise. Este 3/4 8-kor katekézis záró alkalma a plébánián.

Júni. 24. Szerda: Keresztelő Szent János születésének ünnepe. Budajenőn reggel 7 órakor szentmise. Székesfehérváron 10 órakor a Prohászka Templomban papszentelés és jubilánsok köszöntése. Imádkozzunk értük!

Júni. 26. Péntek: Budajenőn este 6 órakor szentmise, utána szentségimádás. Pátyon este 7 órakor lesz szentmise.

Júni. 27. Szombat: Budajenőn este 6 órakor előesti szentmise.

Júni. 28. Vasárnap: Évközi 13. vasárnap.
Telkiben 1/4 10-kor
szentmise.
1/2 10 órakor Budajenőn a temetőnél az új kálvária stáció megszentelése. Utána a Sport utcában az áthelyezett kereszt szentelése. 1/2 11-kor búcsúi szentmise. Az idei esztendőben is – kicsit szerényebb körülmények között ugyan, de szeretnénk megünnepelni templomunk búcsúját. A vasárnapi ünnepi szentmise után várjuk a kedves Testvéreket egy agapéra. Kérjük, hogy aki tud, egy kis süteménnyel, pogácsával, üdítővel járuljon hozzá az ünnepléshez.