Hirdetéseink 2020. március 2. – 8.-ig.

Márc. 2. Hétfő: Tinnyén 17, Perbálon 18 órakor szentmise, utána bibliaóra.

Márc. 3. Kedd: Telkiben este  1/2 7-kor zsolozsma, utána szentmise.
3/4 8-kor rózsafűzért imádkozunk a plébánián.

Márc. 4. Szerda: Budajenőn reggel 7 órakor szentmise a templomban. Ezen a napon kezdődik a passió próba a plébánián. Jelentkezni Steiner Márknál lehet.

Márc. 5 . Csütörtök: Ezen a napon temetik Varga István bicskei plébános atyát Polgárdiban.
14 órakor a polgárdi templomban gyászmisével búcsúzunk Imre atyától, majd azt követően kísérjük ki a temetőbe.

Márc. 6. Péntek: Budajenőn 1/2 5-kor keresztutat imádkozunk, 5 órakor szentmise a templomban. Utána fél órás csendes szentségimádást tartunk.

19 órától. Pál, Krisztus apostola c. filmet vetítjük a plébánián. A filmben láthatjuk az ókori Rómát és az őskeresztény közösségeket a Néró féle keresztényüldözés idején, a börtönben sínylődő Pált, akit Lukács  meglátogat és lejegyzi beszélgetéseiket. Lukács szerepében Jim Caviezel-t láthatjuk,  aki Mel Gibson Passió c. filmjében Jézust alakította.

Márc. 7 . Szombat: Budajenőn este 6 órakor előesti szentmise.

Márc. 8. Vasárnap: Nagyböjt 2. vasárnapja.
Pátyon a Szent II. János Pál templomban 10 órai szentmisén püspök atya felszenteli az elkészült domborműveket.
Telkiben 1/4 10-kor igeliturgia
Budajenőn 1/2 11-kor igeliturgia

“12 találkozó Jézussal” címmel Fábry Kornél atya: A szentségimádás iskolája c. előadássorozata kerül vetítésre március 5-től minden csütörtökön 19:30 órától Zsámbékon, az idősek otthonában. Utána a kápolnában szentségimádást is tartanak. Minden érdeklődőt szeretettel várnak. Ennek plakátja ki van ragasztva a templomajtóra.