Pátyon 8 órakor szentmise
Telkiben 1/4 10-kor szentmise
Budajenőn 1/2 11-kor szentmise.
Budajenőn délután 4 órakor a Szent Mihály öreg templomban búcsúi szentmise lesz.

Hirdetéseink 2020. október 5. – 11.-ig

Okt. 5 Hétfő: Tinnyén 17, Perbálon 18 órakor lesz szentmise, utána bibliaóra.

Okt. 6. Kedd: Telkiben este 1/2 7-kor zsolozsma, utána szentmise. 3/4 8 kor rózsafűzért imádkozunk a plébánián.

Okt. 7. Szerda: Budajenőn reggel 7 órakor szentmise.

Okt. 9. Péntek: Budajenőn este 5 órakor lesz szentmise, előtte rózsafűzért imádkozunk.
Pátyon 18 órakor szentmise

Okt. 11. Szombat: 17 órakor Prohászka Ottokár emlékmise lesz Székesfehérváron a Prohászka templomban!
Budajenőn este 6 órakor előesti szentmise.

Okt. 12. Vasárnap: Évközi 28. vasárnap.
Pátyon 8 órakor szentmise
Telkiben 1/4 10-kor szentmise
A Telki szentmise után a gyerekek a kispapokkal együtt imádkozzák a rózsafűzért!
Budajenőn 1/2 11-kor szentmise.

Október hónapban imádkozzuk közösen a Rózsafűzért! Várjuk a kedves testvéreket a Rózsafűzért Társulatba. Jelentkezni Gábor atyánál lehet.

Minden hétköznap reggel szentségimádást tartunk Budajenőn. Szerdán a mise után 1/2 8-tól 8-ig, a többi napon pedig 7-től 1/2 8-ig.