Pátyon 8 órakor,
Telkiben 1/4 10-kor,
Budajenőn 1/2 11-kor szentmise.

Hirdetéseink május 17. – 23.-ig.

Május hónapban a szentmisék végén a májusi litániát imádkozzuk!

Máj.17. Hétfő: Tinnyén 17, Perbálon 18 órakor lesz szentmise.

Máj.18. Kedd: Telkiben 1/2 7-kor zsolozsma, utána szentmise.

Máj.19. Szerda: Budajenőn reggel 7 órakor szentmise. A Szent Mihály kápolnában 19 órai kezdettel a rózsafüzért imádkozzuk az üldözött keresztényekért, hazánkért, papjainkért, a betegekért, a betegek ápolóiért, minden kedves testvérünkért és családjaikért.

Máj.21. Péntek:
Budajenőn este 5 órakor szentmise.
Pátyon este 6 órakor szentmise.

Máj.22. Szombat:
Budajenőn este 1/2 6 órakor,
Pátyon este 6 órakor,
Telkiben 3/4 7-kor előesti szentmise, szent Rita emléknapja, rózsaszentelés.

Máj.23. Vasárnap: PÜNKÖSDVASÁRNAP
Pátyon 8 órakor szentmise.
Telkiben 1/4 10-kor szentmise.
Budajenőn 1/2 11-kor GITÁROS szentmise.

Minden hétköznap reggel szentségimádást tartunk Budajenőn.
Szerdán a mise után 1/2 8-tól 8-ig, többi napon pedig 7-től 1/2 8-ig.

Kórházlelkészi szolgálat:
Megújult a Székesfehérvári Egyházmegye Kórházlelkészi Szolgálata. Az egyházmegye kórházlelkészeinek munkáját kórházi lelkigondozók segítik. Küldetésük a betegek, hozzátartozók és kórházi dolgozók meghallgatása, kísérése, lelki támogatása. Személyesen a Székesfehérvári, Móri és Csákvári kórházakban keresik fel a betegeket. Telefonos lelkigondozói vonaluk az egyházmegye egész területéről hívható.
Elérhetőségek – Telefonszám: – 0630-73 55 953;
E-mail: info@korhazlelkeszseg.hu

Budajenő szószék
Gyűjtést szervezünk templomunk szószékének felújítására. Adományaikat a templom bejáratánál elhelyezett perselybe, vagy utalással, csekken várjuk.

Telki közösségi ház.
Előzetesen hirdetjük:
Látványosan halad a közösségi házunk!
Május 30-án vasárnap, a telki 9.15-ös vasárnapi misét követően mindenkit szeretettel hívunk a készülő közösségi házunk vezetett megtekintésére, kötetlen beszélgetésre, együttlétre.
Gábor atya ehhez majd fűz még néhány biztató mondatot az adakozással kapcsolatban, és hogy tervezünk egy táblát állítani a támogatóknak (a focipályához hasonlóan).

Május 30.-án a szentmisén lesz a bérmálkozásra készülők bemutatása. Értük, családjukért imádkozunk ezen a szentmisén.