Telkiben 1/4 10-kor,
Budajenőn 1/2 11-kor szentmise.

Hirdetéseink 2023. február 13-től   19-ig

Febr. 13. Hétfő: Tinnyén 17 órakor, Perbálon 18 órakor szentmise.

Febr. 14. Kedd: Telkiben este ¾ 6-kor zsolozsma, szentmise.

Febr. 15. Szerda: Budajenőn reggel 7 órakor szentmise.
Este 6 órakor Budajenőn, a plébánián Prohászka Ottokár rózsafüzér csoporttal rózsafűzért imádkozunk az üldözött keresztényekért, hazánkért, papjainkért, a betegekért, a betegek ápolóiért, minden kedves testvérünkért és családjaikért és a békéért. Egyéb imaszándékaikat kérhetik a kijárat melletti dobozba helyezett leírt cédulán is.

Febr. 17. Péntek:
Pátyon 18 órakor szentmise.

Febr. 18. Szombat:
Budajenön 18 órakor,
Pátyon 18 órakor előesti szentmise.

Febr. 19. Vasárnap: Évközi VI. vasárnap.
Telkiben ¼ 10-kor,
Budajenőn ½ 11-kor szentmise.

Felhívjuk a szülők, nagyszülők figyelmét, hogy elsőáldozók felkészítése kezdődik február 21.-én kedden 16.30 órakor a plébánián.

Emléktúra
1945. februárjában az ún. budai kitörés alkalmával a magyar és a német csapatok a fővárost körülvevő ostromgyűrűt Mány felé próbálták áttörni. Ezt a történelmi eseményt idézzük fel emléktúránkkal. A Katonasír Kutató és Ápoló Egyesület lesz segítségünkre a történelmi események ismertetésében. Időpont: 2023. február 25. szombat. Találkozás: délelőtt 10 órakor a töki temetőnél. Célállomás: Keresztelő Szent János templom, Zsámbék. Táv: 5 km. Várható visszaérkezés: 13:00 körül. Az utazás megszervezésével kapcsolatosan a résztvevők Gábor atya e-mail címére (harkaigp@gmail.com) szíveskedjenek írni.