Telkiben 1/4 10-kor,
Budajenőn 1/2 11-kor szentmise.

Hirdetéseink 2023. február 6.-tól –12.-ig

Febr. 6. Hétfő: Tinnyén 17 órakor, Perbálon 18 órakor szentmise, utána bibliaóra.

Febr. 7. Kedd: Telkiben este ¾ 6-kor zsolozsma, szentmise, utána rózsafűzért imádkozunk a közösségi házban.

Febr.8. Szerda: Budajenőn reggel 7 órakor szentmise.
Este 6 órakor Budajenőn, a plébánián Prohászka Ottokár rózsafüzér csoporttal rózsafűzért imádkozunk az üldözött keresztényekért, hazánkért, papjainkért, a betegekért, a betegek ápolóiért, minden kedves testvérünkért és családjaikért és a békéért. Egyéb imaszándékaikat kérhetik a kijárat melletti dobozba helyezett leírt cédulán is.

Febr.10. Péntek:
Pátyon 18 órakor  szentmise.

Febr.11. Szombat: Betegek világnapja.
Budajenőn 17.15-től gyónási lehetőség 18 órakor előesti szentmise, betegek szentségének kiszolgáltatása.
Pátyon 18 órakor előesti szentmise.

Febr.12. Vasárnap: Évközi VI. vasárnap.
Telkiben ¼ 10-kor,
Budajenőn ½ 11-kor szentmise.

Kérjük, azokat a jegyespárokat, akik ebben az évben tervezik házasságukat, a Zsámbékon február 6.-án kezdődő jegyesoktatásra minél hamarabb jelentkezzenek Gábor atyánál!

Felhívjuk a szülők, nagyszülők figyelmét, hogy elsőáldozók felkészítése kezdődik
február 21.-én kedden 16.30 órakor
a plébánián.