Telkiben 9:15-kor,
Budajenőn 10:30-kor szentmise.

Hirdetéseink január 15-től 21-ig

Jan, 15. Hétfő:
Tinnyén 17, Perbálon 18 órakor szentmise.

Jan, 16. Kedd:
Telkiben 17.45 zsolozsma, 18 órakor szentmise.

Jan, 17. Szerda:
Budajenőn reggel 7 órakor szentmise a plébánián, a hideg idő miatt.
18 órakor a Prohászka Ottokár rózsafüzér csoporttal rózsafüzért imádkozunk a plébánián. Imaszándék a kijárat melletti dobozba helyezett cédulán kérhető.
– A szerdai napon egész napos Szentségimádást tartunk Budajenőn. A reggeli szentmise után megkezdődik és a rózsafüzér imádság kezdetéig, 18.00 óráig tart. Napközben bárki betérhet imádkozni a Szent Benedek Kápolnába.

Jan, 19. Péntek:
Budajenőn 17 órakor szentmise a plébánián, a hideg idő miatt.
Pátyon 18 órakor szentmise.

Jan, 20. Szombat:
Pátyon 18 órakor előesti szentmise.

Jan, 21. Vasárnap: ÉVKÖZI II. VASÁRNAP
Telkiben 9:15-kor,
Budajenőn 10:30-kor szentmise.
– Telkiben a vasárnapi mise után újra egy csészényi kötetlen beszélgetésre hívjuk egymást a közösségi ház melegébe.
– Délután 4 órakor ugyancsak a Telki Katolikus Közösségi Házban lesz a telki református közösség vasárnapi istentisztelete, amelyre az ökumenikus imahét alkalmából minket is szeretettel hívnak. Igét hirdet Boros Péter református lelkész Budakesziről.

A szerdán a mise után ½ 8-tól 8-ig, a többi napon pedig 7-től ½ 8-ig a templomban.