Pátyon 8 órakor szentmise.
Telkiben 1/4 10-kor szentmise.
Budajenőn 1/2 11-kor gitáros szentmise.

Hirdetéseink november 15. – 21.-ig.

Nov.15. Hétfő: Tinnyén 17 órakor, Perbálon 18 órakor szentmise. Mivel a hónap első hétfője ünnep volt, a bibliaórát a szentmise után, ezen a napon tarjuk.

Nov.16. Kedd: Telkiben este 1/2 6-kor zsolozsma, szentmise.

Nov.17. Szerda: Budajenőn reggel 7 órakor szentmise.
Budajenőn, a plébánián este 6 órakor rózsafűzért imádkozunk az üldözött keresztényekért, hazánkért, papjainkért, a betegekért, a betegek ápolóiért, minden kedves testvérünkért és családjaikért.

Nov.19. Péntek: Budajenőn este 5 órakor szentmise.
Pátyon este 6 órakor szentmise.

Nov.20. Szombat: Budajenőn 1/2 6 órakor előesti igeliturgia, utána szentségimádás.
Telkiben este 6-tól 7-ig szentségimádás a NEC-hez kapcsolódva.

Nov.21. Vasárnap: KRISZTUS A MINDENSÉG KIRÁLYA, főünnep.
Pátyon 8 órakor szentmise
Telkiben 1/4 10-kor igeliturgia.
Budajenőn 1/2 11-kor igeliturgia.
Mivel Gábor atya és Földváry Gábor a bérmálkozásban részesült fiataloknak tart lelkigyakorlatot, az igeliturgiát Horváth Péter tartja.
Ezen a vasárnapon lesz országos gyűjtés a karitász javára, amelynek egy részét a helyi karitász csoport kapja meg. Kérjük lehetőségük szerint támogassák a karitász munkáját!

Szerdán a mise után 1/2 8-tól 8-ig, többi napon pedig 7-től 1/2 8-ig.

Budajenö

A hagyományos krumpliebédet a helyi járványügyi rendelkezés miatt nem tudjuk megtartani a meghirdetett módon. Ezért támogató adományaikat a templomban vagy Gyárfás boltjában kihelyezett perselyen keresztül juttathatják el, amit a helyi karitász csoport adomány formájában juttat el a rászoruló testvéreinknek.

2022. évi naptárak rendelhetők, a kijárat melletti asztalon található minta példányok alapján. Kérjük, a mintapéldányokat ne vigyék el!